Webinary

Podcast jako element employer brandingu organizacji

Capgemini Polska we współpracy z nami uruchomiło swój podcast employer brandingowy – #MiędzyInnymi, który jest elementem ogólnopolskiej kampanii #MiędzyInnymi / #AmongOthers.

Pierwsze odcinki są już dostępne, kolejne w produkcji, a (dotychczas) największą poplarnością cieszy trailer, w którym swojego głosu użyczyła Krystyna Czubówna.

Jak komunikować atuty organizacji poruszając ważne tematy w rozmowach z ekspertami i pracownikami? O tym i o zapleczu produkcji podcastu, który przez covidowy lockdown musiał zmienić formę na zdalną w trakcie realizacji, porozmawiamy podczas naszego webinaru z prowadzącą – Dominiką Nawrocką.

Podcast #MiędzyInnymi na Spotify: https://spoti.fi/3fQDshk

Do czego możesz wykorzystać podcast w biznesie?

Od ostatniego webinaru Earborne Media minął już miesiąc – to zdecydowanie za długo! Dlatego wracamy z kolejną dawką wiedzy dla was – przyszłych marketing showrunners.

Wbrew pozorom odpowiedzi na pytanie „Do czego wykorzystać podcast w biznesie” jest naprawdę wiele. Content marketing z wykorzystaniem podcastów mocno różni się od tego z wykorzystaniem form tekstowych i video, a relacja słuchaczy podcastów z marką kształtuje się w unikatowy sposób. O czym będziemy więc rozmawiać?

Podczas tego webinaru spróbujemy zdekonstruować kilka celi biznesowych, którymi przy content marketingu posługują się marki – od Employer Brandingu po Corporate Social Responsibility. W ten sposób będziecie w stanie zdecydować, do jakich działań w waszej firmie dopasować to medium, a także poznacie kilka przykładów wyjątkowego wykorzystania formatu audio.

Jak McAfee uczy nas o bezpieczeństwie w sieci? W jaki sposób Toyota opowiada o bohaterach swojej marki?

Chcesz, żeby podcasting wpisał się w DNA Twojej marki? Dowiedz się, którą część kodu genetycznego najlepiej rozwinąć!

Webinar? Podcasty? Statystyki? Oczywiście!

Podcasty to najgorętsze medium ostatnich lat – to już wiecie. Ale wciąż spotykamy się z wątpliwościami. „Czy zasięgi są wystarczające?”, „Czy to dobra pora, żeby w to inwestować?”, „Czy podcast jest formą, która pasuje do naszej strategii komunikacji?” – na te pytania wbrew pozorom odpowiedź nie zawsze brzmi „tak”. Podcast jest świetnym rozwiązaniem, które może zupełnie zmienić Twój Employer Branding. Ale czy warto go wprowadzić? A jeśli tak, to jak do tego podejść? Spieszymy z odpowiedziami.

W Earborne Media projektując podcasty czerpiemy inspirację od najlepszych i opieramy się na twardych dowodach. Dlatego po przeanalizowaniu tegorocznego raportu The Infinite Dial podzielimy się naszymi wnioskami z wami już następnego dnia, świeżo po ich opracowaniu. Jeśli chcesz wiedzieć przed innymi co wydarzy się na polskim rynku podcastowym w najbliższych miesiącach lub szukasz pomysłu na to, jak dobrać format podcastu – zajrzyj na nasz webinar. Odbędzie się w piątek o 18:00 na Facebook Live.

Dowiedz się, co Krystyna Czubówna opowiedziała o Capgemini. Dlaczego I Love Marketing wypuścił pierwszą relację podcastową w Polsce? Co sprawiło, że Credit Agricole jest pierwszą firmą w Polsce, która zdecydowała się na podcast narracyjny?

Chcesz, żeby podcasting wpisał się w DNA Twojej marki? To jest doskonała okazja, żeby zacząć!